Silivri Protherm Servisi

Silivri Protherm Servisi

Protherm Kombi Servis - Bakım & Onarım Hizmetleri

Protherm Kombi, Protherm Kazan ya da merkezi ısıtma sisteminiz herhangi bir sorun oluşturur ve arıza verirse, 7/24 teknik destek olarak yardıma hazırız . Cihazınızda küçücük kusurlu bir pilot lambası sorunu, arızalı bir sirkülasyon pompası, basinç kaybeden bir sistem veya radyatör , ısıtma iletişim hataları varsa, Silivri Protherm Servisi tamir ekibimiz, yaşam biçiminizi sekteye uğratmamak için hızlı ve acil çözümler sunar.

Silivri Protherm Servisi çağrı merkezi ekibimiz günün 24 saati nöbettedir, bu yapılanma içinde teknik olarak her acil ihtiyaca cevap vermeye ve çözüm üretmeye hazırız. Arıza baş göstermiş kombiler, kazan sistemleri özellikle kış aylarında kabustur. Bunun bilincinde olarak bu sebebin sonucu ile her zaman çözüme mümkün olduğunca hızlı ulaşmanız için çalışırız. 444 70 68 numaralı telefondan bizi arayabilir veya biz sizi arayalım iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu çağrıların ve taleplerin devamında bir teknikerin mümkün olan en kısa sürede hizmet vermek için adresinizde olmasını ve Protherm kombi bakım onarım işinizi bitirmesini sağlarız . Verilen hizmet ve tüm değişen yedek parça garanti altındadır.

Protherm Kombi bakımı için randevunuzu alın. Gereksiz tamir masraflarından kurtulmak için ekonomik olarak yapabileceklerinizin bilgisini 444 7 068 numaralı çağrı merkezimizden alabilirsiniz.